شرکت توزیع نیروی برق شهرستان تویسرکان
چند رسانه ای
کد مطلب:  11 تاریخ انتشار:  1401/2/11 08:20:47
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » آرشیو
حضور رضا کریم پور و همکاران برق شهرستان تویسرکان در راهپیمایی روز قدس

بیانات ضد استکباری امام امت و مقام معظم رهبری توانست، جهان شمولی خود را در حرکتهای اسلام خواهی مسلمانان جهان به نمایش بگذارد.

امام جمعه تویسرکان

امام خمینی (ره) با اعلام آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز جهانی قدس، فلسطین را زنده کرد و این روز نقطه عطفی در جهان اسلام است.

وی تصریح کرد: ملت انقلابی ایران و مسلمانان در روز قدس ناقوس مرگ بر اسرائیل را به صدا درآوردند و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در فضا طنین انداز شد.

امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی 16 مرداد 1358  مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را در اقدامی هوشمندانه به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کرد و این روز را روز مقابله مستضعفان با مستکبران دانستند و از مسلمانان جهان خواستند که در این روز، همبستگی خود را برای حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.

در روز جهانی قدس رضا کریم پور مدیریت توزیع برق شهرستان تویسرکان به همراه تعدادی از همکاران در جمع پرشور مردم قرار گرفته و همراه آنان شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.